به فروشگاه اینترنتی بهکارچوب خوش آمدید
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
Close
Filters
جستجو
آرشیو مقالات فنی
خبرخوان

مقالات فنی

نحوه چیدمان وسایل در اتاق خواب
نحوه چیدمان وسایل در اتاق خواب

اتاق خواب یک فضای بسیار شخصی است و مدل چیدمان وسایل در آن به نحوه استفاده از اتاق بستگی دارد. اگر چه برخی از قوانین به طور کلی باید رعایت شوند، اما نکات ریز و مهمی وجود دارند که باید در نظر بگیرید. مثلا ترتیب قرار دادن مبلمان در اتاق خواب، به گونه ای که در عین استفاده از سبک و طراحی مناسب، استفاده از فضا و کاربرد نیز به حداکثر میزان ممکن برسد.

جای تخت را انتخاب کنید

معمولا تخت خواب بزرگترین وسیله اتاق خواب است و هنگام طراحی دکوراسیون اتاق خواب، باید در مرحله اول انجام شود. برای اینکه احساس آرامش بیشتری داشته باشید، تخت خواب را جایی بگذارید که قسمت پایین تخت به درب اتاق نزدیک تر باشد. در اتاق های بزرگ، تخت خواب را در گوشه و کنار قرار دهید تا ظاهری چشمگیر و رمانتیک داشته باشید. در اتاق خواب های متوسط و کوچک، آن را در مقابل دیوار و روبروی درب قرار دهید، به گونه ای که قسمت بالای تخت به دیوار بچسبد. توجه کنید که شما باید بتوانید به راحتی در کنار یا دور تخت خواب راه بروید.

فضای اتاق را مت...

چوب راش، بهترین چوب در ساخت سرویس چوب
چوب راش، بهترین چوب در ساخت سرویس چوب

چرا چوب راش برای تولید مبلمان تجاری مورد استفاده قرار می گیرد؟

در دسترس بودن : چوب راش، موجود ترین و در دسترس ترین چوب سخت در جهان است. خوشبختانه درختان راش  در جنگ های شمال ایران به خصوص در آستارا و نور رشد خوبی دارند زیرا در این مناطق . به طوری که برخی از روستاییان برای اخت منازل خود از این درختان استفاده می نمایند رنگ چوب راش در طبیعت کرم و یا کرم مایل به قرمز می باشد. اروپا دارای چوب های سخت بیشتری نسبت به سایر نقاط جهان است.

پایداری: در حالی که بخش عمده ای از جهان با کاهش قابل توجه منابع چوب روبرو شده اند، جنگل های اروپا بیشترین درصد افزایش چوب های پایدار را در جهان داشته اند. قوانینی که قرن ها پیش در جمهوری آلمان تصویب شده، مانند قانون جنگلداری و قوانین مشابهی که سال های بعد توسط ایالت های مختلف آلمانی تصویب شده، بدین منظور است که تحت هیچ شرایطی میزان چوب مورد استفاده، از میزان تولید چوب فراتر نرود و با مشکل تامین چوب مواجه نشوند.

مقاومت چوب های راش:

راش یک چوب سخت، مستحکم و ب...